Northwest Bölgesi Sezon Öncesi Değerlendirmesi (DEN, MIN, OKC, POR, UTA)

0
0
0
s2smodern

 

3ND'nin bu podcastinde 3ND ekibi bu yazı hareketli geçiren Northwest Bölgesi takımlarını değerlendiriyor. Sırasıyla Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves, Oklahoma City Thunder, Portland Trailblazers ve Utah Jazz'in önümüzdeki sezonki potansiyel ilk 5'lerinin, en önemli yaz hamlelerinin ve kadro derinliklerinin tartışıldığı bu podcasti sakın kaçırmayın!

 

 

 

 

{jcomments on}

Southeast Bölgesi Sezon Öncesi Değerlendirmesi (ATL, CHA, MIA, ORL, WSH)

0
0
0
s2smodern

 

3ND'nin bu podcastinde 3ND ekibi bu yazı hareketli geçiren Southeast Bölgesi takımlarını değerlendiriyor. Sırasıyla Atlanta Hawks, Charlotte Hornets, Miami Heat, Orlando Magic ve Washington Wizards'ın önümüzdeki sezonki potansiyel ilk 5'lerinin, en önemli yaz hamlelerinin ve kadro derinliklerinin tartışıldığı bu podcasti sakın kaçırmayın!

 

 

 

 

{jcomments on}

Hall Of Fame 2018 Sınıfı ve Güncel Konular

0
0
0
s2smodern

 

3ND'nin bu podcastinde 3ND ekibi bu sene Hall Of Fame'e alınmaya layik görülen 13 basketbol efsanesini konuşuyor, ayrıca Jason Kidd, Steve Nash, Ray Allen ve Grant Hill'in kariyerlerini mercek altına alıyor. Ek olarak da WNBA oyuncusu Skylar Diggins'in WNBA ve NBA arasındaki maaş farkları hakkında yaptığı eleştriyi değerlendiriyor.

 

 

 

 

{jcomments on}

Central Bölgesi Sezon Öncesi Değerlendirmesi (CHI, CLE, DET, IND, MIL)

0
0
0
s2smodern

 

3ND'nin bu podcastinde 3ND ekibi bu yazı hareketli geçiren Central Bölgesi takımlarını değerlendiriyor. Sırasıyla Chicago Bulls, Cleveland Cavaliers, Detroit Pistons, Indiana Pacers ve Milwaukee Bucks'ın önümüzdeki sezonki potansiyel ilk 5'lerinin, en önemli yaz hamlelerinin ve kadro derinliklerinin tartışıldığı bu podcasti sakın kaçırmayın!

 

 

 

 

{jcomments on}

Atlantik Bölgesi Sezon Öncesi Değerlendirmesi (BOS, BRK, NYK, PHI, TOR)

0
0
0
s2smodern

 

3ND'nin bu podcastinde 3ND ekibi bu yazı çok hareketli geçiren Atlantik Bölgesi takımlarını değerlendiriyor. Sırasıyla Boston Celtics, Brooklyn Nets, New York Knicks, Phıledelphia 76ers ve Toronto Raptors'ın önümüzdeki sezonki potansiyel ilk 5'lerinin, en önemli yaz hamlelerinin ve kadro derinliklerinin tartışıldığı bu podcasti sakın kaçırmayın!

 

 

 

 

 

{jcomments on}

Ağu 26, 2018

Hall Of Fame 2018 Sınıfı ve Güncel Konular

by Erdem Uygur
Ağu 19, 2018

NBA 2018-2019 Fikstürü Değerlendirmesi

by Erdem Uygur
Tem 19, 2018

Kawhi Leonard Takası ve Las Vegas Yaz Ligi

by Erdem Uygur
Tem 07, 2018

NBA Yaz Döneminin İlk Haftasının Ardından

by Uluğ Kazancıoğlu
Tem 01, 2018

NBA Yaz Döneminin İlk Günü

by Uluğ Kazancıoğlu
Haz 25, 2018

2017-2018 NBA Sezonu Ödülleri

by Yiğit Adıgüzel
May 29, 2018

7.Maçların Değerlendirmesi ve NBA Finalleri Analizi

by Yiğit Adıgüzel